Menu
Your Cart

GHE FloraBloom 1 Litre – GENERAL HYDROPONICS

GHE FloraBloom 1 Litre – GENERAL HYDROPONICS
Tükendi
GHE FloraBloom 1 Litre – GENERAL HYDROPONICS
Hızlı Kargo
Saat 1'e kadar verilen siparişler aynı gün kargolanır

General Hydroponics Flora Serisi, üç kısımdan oluşan, dinamik ve gelişen bir formüldür. En güncel bilimsel keşiflere göre sürekli olarak güncellenmekte ve adapte edilmektedir. Sıvıların oranlarının yanı sıra onların konsantrasyonlarını da değişik aşamalara göre değiştirerek bitkilerinizin ihtiyaçlarının karşılanmasına imkan verir. Mevcut en iyi dengeli ve pH tamponlu gübre olmak üzere formüle edilmiştir.

Flora Grow: Bitkinin yeşil kısımların ve yaprakların büyümesini sağlar. Büyüme dönemindeki ihtiyacı olan bütün mineralleri içerir.

Flora Micro: Kelat formunda bitki için gerekli olan mikro elementlerin tamamını sağlar. Ayrıca solüsyonun pH dengesini sabit tutan ikincil mikro elementler ve organik tampon maddeler içerir.

Flora Bloom: Büyüme esnasında, kök oluşumunu ve sağlığını arttırır. Çiçekler açtığında ve meyveler oluştuğunda, bitkinin genetik potansiyelinin azami seviyeye ulaşmasını sağlar. Meyveleme döneminde ihtiyacı olan bütün mineralleri içerir.

Kullanım Klavuzu İçin Tıklayınız

Yorum Yap

  • Stok Durumu: Tükendi
  • Ürün Kodu: 480952
0 adet satıldı
160,43TL
Vergiler Hariç: 135,96TL
Notification Module
This is the sticky Notification module. You can use it for any sticky messages such as cookie notices or special promotions, etc.