Menu
Your Cart

Atami ATA Bloombastic 100 ml

Atami ATA Bloombastic 100 ml
Tükendi
Atami ATA Bloombastic 100 ml
Hızlı Kargo
Saat 1'e kadar verilen siparişler aynı gün kargolanır

ATAMI Bloombastic 100 ml

Bloombastic, son çiçeklenme ve olgunlaşma dönemine (4-6 hafta) uygun olan kaliteli bir biyo-mineral ve biyo-stimülatör karışımıdır. Bloombastic bitkinizin şeker içeriğini ve dolayısıyla da ağırlığını ve kokusunu artırır. Şekerin ve çiçek üretimini artırarak Bloombastic kalın, sıkı, güzel kokulu çiçekler elde etmenizi sağlar.

Diğer sıvı çiçeklendirme ürünleriyle karşılaştırıldığında, Bloombastic içinde hiç balast madde (sodyum ve klorin) kullanılmayan %50 daha fazla biyo-mineral (fosfor ve potasyum) içermektedir. Bloombastic’in ayrıca pek çok parçada enzimatik etkileri vardır ve bu sayede bitkinin stresini gidererek üzerinde iyileştirici bir etki yapar.

Uygulama:
Çiçeklenme dönemi boyunca sulama esnasında normal besin solüsyonuna ek olarak günlük kullanılabilir. Bloombastic, toprakta, hidroda ve hindistancevizinde yetiştirme için uygundur ve her türlü irigasyon ve/veya sulama sisteminde kullanılabilir.

Büyütme ipucu:
Atami, en iyi sonuçların alınması için Bloombastic’in çiçeklenme (ve olgunlaşma) döneminin özellikle son 4-6 haftasında kullanılmasını önerir.

Dozaj:
Besin solüsyonunun bir litresine 0,5-5 ml.

İçindekiler:
Potasyum Fosfat, Potasyum Hidroksit, Fosforik Asit, Demir EDTA, Fosfor Penta oksit, Kil minerali.

Kalite garantisi:
Atami’nin stimülatörleri ve sıvı besin maddeleri çevrilip açılan kapağının altında ışık geçirmez vaziyette kutulanır ve kapatılır, bu yüzden kalitesinin bozulmadığı garantilidir. Kullanmadan önce şişeyi çalkalayınız.

Yorum Yap

  • Stok Durumu: Tükendi
  • Ürün Kodu: gübre-hobi-04
0 adet satıldı
669,64TL
Vergiler Hariç: 567,49TL
Notification Module
This is the sticky Notification module. You can use it for any sticky messages such as cookie notices or special promotions, etc.